poniedziałek, Kwiecień 19

Brydż 60 plus

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

14 grudnia w Centrum Sportów Umysłowych uroczyście zakończono kurs „Brydż 60 plus”, który rozpoczął się we wrześniu br. W jego ramach odbyło się 27 dwugodzinnych wykładów i 9 turniejów doszkalających. Ponadto odbyły się 4 spotkania brydżowe dla osób stawiających pierwsze kroki. W zajęciach uczestniczyło ponad 100 osób. Wśród wykładowców znaleźli się: Janusz Maliszewski, Piotr Dybicz, Arek Ciechomski i Stanisław Wzorek.

W ramach integracji środowisk część zajęć odbywała się w Konstancinie. Adepci zostali zaopatrzeni w 120 podręczników dla początkujących i zaawansowanych.

Do sukcesów można zaliczyć wysoką frekwencję na wykładach dla zaawansowanych 60 i początkujących 30, a także niską liczbę osób (10 %), które zrezygnowały w pierwszym miesiącu.

W opinii nowych adeptów sztuki brydżowej program „Brydż 60 plus” był bardzo udany.

Było to możliwe dzięki wsparciu dr. Marka Małysy (wiceprezesa PZBS), zaangażowaniu Stanisława Wzorka koordynatora programu, opiekunki grup Małgorzaty Maruszkin i wykładowców.

Tradycyjne spotkanie opłatkowe Rady  i Zarządu Dzielnicy Ursus odbyło się 18 grudnia w Urzędzie Dzielnicy.  Gościem honorowym spotkania był  ks. kardynał Kazimierz Nycz, który w kilku słowach zwrócił się do dzielnicowych samorządowców  i  udzielił błogosławieństwa dla władz i mieszkańców Ursusa. W spotkaniu wzięła udział p. Maria Łukaszewicz była burmistrz Ursusa, obecnie radna warszawska, Aleksandra Sheybal – Rostek radna m.st. Warszawy,  radni dzielnicy oraz burmistrz Urszula Kierzkowska i zastępcy burmistrza Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik.

Udostępnij

About Author