wtorek, Październik 23

Niewentylowane Ministerstwo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Michał Olszewski, zastępca prezydenta Warszawy, oraz Robert Kempa, burmistrz Ursynowa, zwrócili się do Ministra Infrastruktury o montaż przez inwestora urządzeń ochrony powietrza w wentylatorach systemu wentylacji tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy. Odwołanie nie wstrzymuje budowy obwodnicy.

– Filtry, które mogą zostać zainstalowane na POW, będą pierwszymi takimi urządzeniami w Polsce. Generalna Dyrekcja Dróg krajowych i Autostrad już szuka potencjalnych wykonawców analizy porealizacyjnej i jednocześnie analizuje rozwiązania techniczne możliwe do zastosowania w celu podczyszczenia powietrza wydostającego się z tunelu – powiedział Szymon Huptyś, rzecznik ministra. Analiza porealizacyjna rozpocznie się od razu po udostępnieniu jej kierowcom.

Zdaniem Ministerstwa Infrastruktury  urzędnicy Hanny Gronkiewicz-Waltz podjęli dziś próbę odwrócenia uwagi od problemów, jakie z winy miasta występują przy budowie POW. Ma to jakoby przykryć sprawy związane z przeniesieniem bazarku Na Dołku z miejsca, gdzie ma być budowana obwodnica. Zdaniem redakcji „Południe” urzędnik z Ministerstwa opowiada duby smalone, a nadto czyni sprawę polityczną. Urzędy są powołane do służby obywatelom. Postawa urzędnika nie mieści się w standardach demokratycznego państwa.

Andrzej Rogiński

Udostępnij

About Author

2 komentarze

  1. 【彩妝教學。影音】彩妝實用基本小技巧♥♥雙眼皮貼貼法篇 @ B2B崔咪TRAMY :: 痞客邦 :: 雙眼皮貼真的是大小眼的救星啊!!!前幾天發的(愛之)JOLIN仿妝,結果文章一出立刻收到很多私訊給我,詢問我如何貼雙眼皮貼等等的問題,假日就拍了小影片給大家了((笑 首先先聊一下需要這個小東西的情況,

Zostaw komentarz