sobota, Lipiec 20

INFORMATOR KULTURALNY

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dorożkarnia Dom Kultury, ul. Siekierkowska 28
Kino letnie na Siekierkach zawsze w niedzielę, zawsze o 21.00. Wstęp wolny.

19 sierpnia –  film „Jutro będziemy szczęśliwi”, reżyseria Hugo Gélin, Francja, Wielka Brytania. Występują: Omar Sy, Clemence Poesy, Antoine Bertrand i in.

26 sierpnia – film „Czarny kot, biały kot”, reżyseria: Emir Kusturica, Austria, Francja, Grecja, Niemcy, USA, Federalna Republika Jugosławii. Występują: Bajram SeverdžanFlorijan AjdiniBranka Katić.

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny

Wałbrzyska 3/5 (metro Służew) Wstęp bezpłatny.

10 sierpnia, godz. 21.00 – dziedziniec Cztery Pory Roku – Victoria | Wieczne lato: przygoda.

Rozgrywający się na ulicach nocnego Berlina, nakręcony w jednym ponaddwugodzinnym ujęciu thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (190). Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary.  W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali.

16 sierpnia godz. 20.00 – sala Ziemia Obiecana. Jan Młynarski – Wieczne lato: muzyka. Choć Młynarski kojarzony jest z muzyką przedwojennej Warszawy, ukończył prestiżową nowojorską szkołę dla perkusistów. W takim właśnie charakterze wystąpi na koncercie w FINA. Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będą wydawane od godziny 19.30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży, ul. Tyniecka 40a

Bezpłatne, wakacyjne poranki filmowe dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku, o godz. 10.30 oraz popołudniowe kino familijne we wtorki o godz. 17.00. Seanse będą się odbywać w sali kinowej Biblioteki Repertuar dostępny na stronie biblioteki: mbddim.pl, zakładka Repertuar kina. Zapisy w kalendarzu wydarzeń.

 

Udostępnij

About Author