wtorek, Grudzień 11

Muzeum Domków dla Lalek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pod hasłem „Mały Domek – Wielkie Serce” Muzeum Domków dla Lalek rozpoczyna nowy cykl charytatywnych warsztatów twórczych.

Do udziału w projekcie Muzeum zaprasza rodziny – dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Zajęcia odbywają się w weekendy wrześniowe. Spotkanie warsztatowe trwa 7 godz. Każda grupa wykonuje swój domek podczas jednego spotkania, którego termin ustalany jest w momencie zapisu na warsztaty. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Z pomocą opiekunów artystycznych, każda z rodzin własnoręcznie wykona i ozdobi domek dla misia – „Domek z Sercem”. Wszelkie narzędzia i materiały zapewnia organizator. Uczestnicy otrzymają dyplomy oraz zwiedzą Muzeum Domków dla Lalek z przewodnikiem. Domki zostaną przekazane na rzecz warszawskich placówek opiekuńczo-wychowawczych     i opieki zdrowotnej.

Zapisy przyjmowane są wyłącznie telefonicznie – 517 49 00 47. Liczba miejsc ograniczona.

Muzeum Domków dla Lalek mieści się na dziedzińcu wewnętrznym Pałacu Kultury i Nauki    w Warszawie. W Muzeum można obejrzeć ponad 120 historycznych domów, sklepików i pokoi dla lalek, a także unikatową kolekcję zabawek sakralnych. To dziesiątki uroczych wnętrz, tysiące maleńkich drobiazgów. Niezliczona ilość godzin wspaniałej zabawy, która dawno przeminęła, ale której czar urzeka nas do dziś.

Udostępnij

About Author

Comments are closed.