piątek, Grudzień 14

Mamy jedynkę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Andrzej Rogiński

Państwowa Komisja Wyborcza 26 września wylosowała numery na listach wyborczych do wyborów samorządowych dla poszczególnych komitetów. W losowaniu wzięło udział 10 komitetów wyborczych o zasięgu ogólnokrajowym.

Udział w tym losowaniu przysługiwał jedynie tym komitetom, które zarejestrowały listy w co najmniej połowie okręgów w wyborach do wszystkich sejmików wojewódzkich. Wylosowany numer przyjmą listy danego komitetu nie tylko w wyborach do sejmików, ale także w wyborach do rad powiatów,  rad gmin i dzielnic.
Wylosowane numery:
Lista nr 1 – KWW Bezpartyjni Samorządowcy
Lista nr 2 – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 3 – KW Partia Zieloni
Lista nr 4 – KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Lista nr 5 – KKW SLD Lewica Razem
Lista nr 6 – KW Partia Razem
Lista nr 7 – KW Ruch Narodowy RP
Lista nr 8 – KWW Kukiz’15
Lista nr 9 – KWW Wolność w Samorządzie
Lista nr 10 – KW Prawo i Sprawiedliwość

Jak z powyższego widać kandydaci na radnych dzielnic, do Rady Warszawy i do Sejmiku Mazowsza z listy KWW Bezpartyjni Samorządowcy będą korzystać z przywileju posługiwania się numerem 1.

Teraz cała Polska dowiedziała się, że Bezpartyjni Samorządowcy istnieją i przeciwni nam propagandyści nie będą tego faktu w stanie zamieść pod dywan. Jest nas wielu i czujemy wzrost poparcia. Przecież ludzie wiedzą, że jesteśmy spośród nich, że mamy realne programy. Wyborcy mają własne zdanie i dlatego na nich liczymy. Jesteśmy świadomi tego, że bezpartyjnych Polaków jest więcej niż partyjnych. Teraz nie trzeba wybierać mniejszego zła. Teraz istnieje trzecia siła, mocna poparciem ludzi.

Udostępnij

About Author

Comments are closed.