niedziela, Sierpień 18

Nie zawiedziemy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy uzyskał w Polsce 900 tysięcy głosów wyborców. Chociaż  nie wszędzie zdobył mandaty to przygotował program wyborczy. I tak istnieje program dla Mazowsza, dla Warszawy oraz dla poszczególnych dzielnic. Tych zobowiązań nie ukrywamy jak to zrobiła część komitetów.

Na Mokotowie – po konsultacjach z mieszkańcami –  opublikowaliśmy programy odrębnie dla każdego z pięciu okręgów wyborczych do Rady Dzielnicy.  Tylko my posiadamy programy dla okręgów.  Nie możemy zawieść naszych wyborców. Uważamy, że ich głosy są wystarczająco silnym mandatem do upominania się o realizację oczekiwań mieszkańców, którzy nie wybrali żadnej partii. Podejmujemy starania by wyborcy wiedzieli, że ich głosy nie były stracone. Zobaczymy, którzy radni będą poważnie traktować ogół wyborców dzielnicy.

Nie szliśmy do wyborów dla władzy lecz dla służby. W samorządowej wspólnocie lokalnej od mandatów radnych ważniejsza jest realizacja oczekiwań mieszkańców.

Bezpartyjni Samorządowcy stanowią dzisiaj na Mokotowie kilkudziesięcioosobową grupę ludzi, którym zależy na polepszaniu standardów zamieszkania i życia obywateli.

Andrzej Rogiński

Udostępnij

About Author