czwartek, Lipiec 29

Positive Reggae  Rockers

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Formacja Positive Reggae  Rockers to projekt wokalno-instrumentalny z pogranicza reggae, ska i rocksteady, którego szeroka różnorodność stylistyczna sięga do jazzu, bluesa czy nawet rocka. Przy mikrofonie FiFo Samaritan – wokalista, beatboxer i DJ, obecny na warszawskiej scenie od ponad połowy dekady. Zespół jest tegorocznym finalistą Czwórka Reggae Contest podczas Ostróda Reggae Festiwal-u 2019. Wsparli również finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 dając dwa koncerty w Holandii dla Sztabu Amsterdam oraz dla Sztabu Horst. Ten liczący ośmiu muzyków kolektyw zabierze Was w niezapomnianą podróż po krainie dźwięku, pozytywnych wibracji i uśmiechu!

„Południe” zachęca do obejrzenia koncertu:

https://www.youtube.com/watch?v=ZTzJ2T5qLPE&fbclid=IwAR3so-hST8uijXwskOEp-CfIDTTeuA4lJY4P8ALGEbK-OiK5AB2RUMokX3Q

Radio WNET zaprasza słuchaczy do cotygodniowych audycji oraz koncertów transmitowanych na żywo w radiu oraz streamowanych na radiowym kanale YouTube.

W audycjach prezentowany jest zasób i stan niezależnego polskiego rynku muzycznego, przedstawiane są mechanizmy funkcjonowania wytwórni, prezentowane są organizacje zrzeszające muzyków.

Oprócz twórców i wykonawców niezależnych w tych audycjach uczestniczą specjaliści rynku muzycznego i dziedzin związanych z tym rynkiem.  Audycje realizowane są w formie wywiadów, rozmów lub paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów muzycznych, krytyków muzycznych, dziennikarzy radiowych i telewizyjnych zajmujących się tematyką muzyczną, organizatorów koncertów i festiwali, kompozytorów, twórców piosenek.

Obejrzyjcie koncerty realizowane w ramach projektu Muzyka Wnet czyli nowe projekty, debiuty, młodzi artyści.

Udostępnij

About Author