piątek, wrzesień 24

Kaczmarski, Gintrowski i inni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ten koncert będzie muzycznym wspomnieniem twórczości najbardziej znanych bardów ruchu „Solidarności” – Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Macieja Pietrzyka, czy Jana Pietrzaka. Pojawią się w nim pieśni, które po latach same stały się symbolami „Solidarności”.

Dzielnica Wola m.st. Warszawy, Parafia św. Wojciecha w Warszawie, Stowarzyszenie WEST, zespół wokalno-aktorski „Sonanto” i „Południe” wraz z innymi partnerami  medialnymi zapraszamy na koncert „Pieśni Solidarności”. Wydarzenie odbędzie się z okazji 40-lecia Porozumień Sierpniowych a zarazem 39. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego, który zakończył okres tzw. pierwszej „Solidarności”.

Wydarzenie odbędzie się w kościele Parafii św. Wojciecha (ul. Wolska 76) w wigilię kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego – to jest 12 grudnia 2020 r., początek o godz. 19:00.

Koncert odbędzie się przy ograniczonej liczbie uczestników – zgodnej z aktualnymi obostrzeniami  dot. przeciwdziałania COVID-19. W związku z tym wydarzenie będzie także transmitowane on-line poprzez kanał Youttube zespołu: www.youtube.com/c/sonantozespolwokalnoaktorski

Udostępnij

About Author