sobota, 27 maj 2017 21:12

Jarmark św. Dominika na Służewie

Napisane przez 

28 maja przy klasztorze oo. dominikanów na Służewie odbędzie się już osiemnasty Jarmark Dominikański. Co roku z tej okazji przybywają tłumy parafian i sympatyków. Atrakcyjny program zaadresowany dosłownie do każdego, zarówno dorosłego jak i młodego uczestnika, dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zapewniamy, każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Wielkie Otwarcie już o 10.30 na scenie, która jak co roku będzie obfitowała w moc atrakcji. Na początek wyczekiwany przez wszystkich występ braci nowicjuszy, a następnie bogaty program przygotowany przez Służewski Dom Kultury. Z kolei w okolicy godziny 16.00 scenę poruszy fala niespodzianek z dominikańskim akcentem w tle, które z pewnością nie zawiodą wytrwałych. Natomiast już o 18.15 rozpocznie się wydarzenie, które niejednokrotnie wzbudzało silne emocje – rzecz o fanterii i przede wszystkim losowanie nagród głównych. A na zakończenie, o godzinie 20:15, tłumy rozbudzi zespół, którego repertuar piosenek zna każde pokolenie! T.Love z niezastąpionym wokalem Muńka Staszczyka i nieśmiertelnym utworami m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, czy „King”. Nie zabraknie również świeżości z nowej płyty jak np. „Pielgrzym”. Te propozycje, zapewniamy, są warte rezerwacji swojego czasu!

W trakcie trwania jarmarku będzie można przespacerować się wśród ponad 130 stoisk oferujących różnorodne towary od biżuterii, przez ceramikę, po artykuły spożywcze. Najmłodsi z pewnością swoje miejsce odnajdą w strefie dziecka z dmuchanymi zjeżdżalniami, kulami wodnymi, szczudlarzami i wieloma innymi atrakcjami. Oprócz tego czekać będą: strefa relaksu z leżakami, kawiarenki, antykwariat, gra rodzinna w ogrodzie przygotowywana pod tajemniczym tytułem – „Klasztorne zakamarki”, wenta, fanteria i wiele, wiele innych aktywności.

Jarmark potrwa od 10.30 do około 21.30 na placu przy klasztorze oo. dominikanów przy Dominikańskiej 2 w Warszawie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.jarmark.sluzew.dominikanie.pl

Blowjob