o-gazecie-andrzej-roginski-redaktor-naczelnyTygodnik „Południe Głos Mokotowa Ursynowa Wilanowa” ukazuje się w nakładzie nie mniejszym niż 41.000 egzemplarzy i objętości 8 -16 stron każda o powierzchni zadruku 260 mm szer. x 355 mm wys. Nakład co roku jest potwierdzany audytem wykonywanym na zlecenie Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Gazeta rozdawana jest bezpłatnie na obszarze Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa w ok. 250. sklepach, urzędach (dzielnice, urzędy skarbowe, pocztowe, Inspektorat ZUS), spółdzielniach mieszkaniowych, ADM-ach, pływalniach, domach kultury, szpitalach, przychodniach zdrowia.

 Szczycimy się tym, że jest ona najszybciej rozchwytywaną gazetą lokalną w Warszawie.
W okresie od 1 kwietnia 1994 r. do 28 sierpnia 2014 r. wydaliśmy 861 numerów tygodnika „Południe”. Gazeta ukazuje się w czwartki. Zwrotów nie odnotowaliśmy.

Dwutygodnik „Południe Głos Śródmieścia Żoliborza Bielan” ukazuje się od listopada 2006 r. w nakładzie. 40 tys. egz.

Dwutygodnik „Południe Bemowo Ochota Ursus Włochy Wola” ukazuje się od listopada 2010 r. w nakładzie 46 - 70 tys. egz.

Wszystkie wydania papierowe dostępne są także w formie elektronicznej. Miesięcznie odwiedza je i stronę www.poludnie.com.pl ok. 28 tys. IP.

„Południe” zawiera przede wszystkim wiadomości lokalne i informacje użyteczne dla mieszkańców i podmiotów gospodarczych. Silna strona pisma jest publicystyka. Podejmujemy interwencje. O sprawach tych piszą reporterzy oraz mieszkańcy. Gazeta nie uprawia polityki. Zawiera działy i rubryki: Dom - Mieszkanie - Budownictwo, Zdrowie, Między nami kierowcami, Nasze finanse, Kultura, Mokotowski Informator Kulturalny, Sport, felietony Antoniego Kopffa, Jana Winieckiego, publicystykę Andrzeja Rogińskiego i Bogdana Żmijewskiego o sprawach komunalnych, spółdzielczych, samorządowych.

Funkcja organizatorska gazety należy do jej mocnych stron. Najważniejszymi projektami są Nagrody Południa i Firmy Godne Zaufania. Ponadto redakcja jest organizatorem festynów, akcji, Młodzieżowych Warsztatów Dziennikarskich oraz akcji publicystycznych.  Sprawuje też wiele patronatów.

Z myślą o reklamodawcach i o zwiększeniu zainteresowania Czytelników gazetą oferujemy strony kolorowe o wysokiej jakości druku, szczególnie zdjęć i barwnych reklam. Posiadamy własną pracownię DTP co pozwala na przygotowanie zlecanych ogłoszeń.

Oferujemy konkurencyjne ceny reklam, najniższy koszt dotarcia. Własny skład i łamanie umożliwia naszemu wydawnictwu opracowywanie reklam prasowych oraz wydawanie gazetek okolicznościowych i promocyjnych. Projektujemy wydawnictwa reklamowe (foldery, ulotki, itp.). Opracowujemy strategie promocyjne, planujemy akcje promocyjne i reklamowe. Świadczymy usługi z zakresu public relations. Organizujemy spotkania promocyjne i konferencje prasowe.

Prezes - redaktor naczelny
Andrzej Rogiński

Blowjob