piątek, 23 czerwiec 2017 10:33

Na orientację

Napisane przez  Yan

Ponad 400 młodych sportowców z całej Polski uczestniczyło od 16 do 18 czerwca w Pucharze Najmłodszych w Biegu na Orientację - zawodach rangi Mistrzostw Polski dla dzieci.

10-14-letni zawodnicy rywalizowali w piątek w biegu sprinterskim na terenie parku Polskich Wynalazców i osiedla Na Skraju, a w sobotę w biegu klasycznym na hipodromie w Wesołej. Zawody zakończyły biegi sztafetowe w Parku Kultury w Powsinie.

Bieg na Orientację to specyficzna dyscyplina; wymaga nie tylko siły fizycznej i szybkości w biegu przełajowym, ale również sprawnego umysłu: wprawnego czytania mapy podczas biegu oraz wybierania optymalnej trasy od punktu do punktu, a przede wszystkim mężnego serca – samodzielnego poruszania się w nieznanym terenie. Z tym ostatnim wszyscy poradzili sobie świetnie – w różnym czasie, ale zadowoleni dotarli do mety.

Najmłodszym zwycięzcą został 9-letni Tomek Rzeńca z klubu Orientuś Łódź, a potrójnymi złotymi medalistami okazali się Pola Niessner z Wawelu Kraków oraz Jan Antonowicz i Krzysztof Wójtowicz z Ursynowsko-Natolińskiego Towarzystwa Sportowego.

Yan

Blowjob