wtorek, 23 kwietnia

Nakręcamy, odkręcamy, na nogi Olę stawiamy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ola jest cudowną, pełną energii dziewczynką, która w drodze na wymarzone wakacje uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Dziewczynka wymaga stałej, 24- godzinnej opieki, doznała bowiem niedowładu czterokończynowego. Nie może mówić, przełykać i stale musi być podłączona do respiratora. Mimo tych ciężkich obrażeń Ola widzi, słyszy i rozumie wszystko co się do niej mówi. Z otoczeniem komunikuje się za pomocą ruchu warg.
Po wybudzeniu się ze śpiączki pierwszą reakcją Oli był uśmiech i uśmiech towarzyszy Jej praktycznie przez cały czas. Obecnie, największą szansę odzyskania przez Olę sprawności fizycznej może dać przystąpienie do terapii komórkami macierzystymi oraz długotrwała rehabilitacja.
Rodzice Oli gorąco liczą na każde wsparcie w walce o odzyskanie sprawności fizycznej córki, dlatego też zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wzięcie udziału w zbiórce nakrętek, które systematycznie przekazujemy rodzicom Oli.
Dzięki naszym wspaniałym krwiodawcom z klubu HDK PCK „Krewki Ursynów” plastikowe nakrętki możecie Państwo dostarczać na zbiórki krwi organizowane w każdą ostatnią sobotę miesiąca przed Urzędem Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy al. KEN 61 w godzinach 10.00–15.00.
Podczas tegorocznych Dni Ursynowa nakrętki będzie można przynieść na stoisko Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa, do czego bardzo serdecznie zachęcam.
Maciej Mackiewicz, członek Zarządu IMU

Udostępnij

About Author