sobota, 2 grudnia

Pracuj z nami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Galeria Mokotów rozpoczyna, a Galeria Wileńska kontynuuje realizację ważnego społecznie celu, będącego częścią długofalowej strategii CSR Unibail-Rodamco. Ambitny program polega na wspieraniu młodych ludzi, zainteresowanych pracą w sektorze handlu i usług, w podnoszeniu zawodowych kwalifikacji i znalezieniu stabilnego zatrudnienia.

„Pracuj z nami” to kluczowy element działań właściciela i zarządcy Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej, firmy Unibail-Rodamco.

– Z powodzeniem kontynuujemy długoterminowy plan zrównoważonego rozwoju dla całej Grupy. Do głównych jego celów należą: ekologiczne podejście do środowiska i zmiany postaw ludzi na bardziej zaangażowane, szczególnie w najbliższym dla siebie otoczeniu – wyjaśnił Jakub Skwarło, dyrektor operacyjny Unibail-Rodamco na Europę Centralną. – Do 2030 roku chcemy zmniejszyć aż o połowę emisję dwutlenku węgla, a także wspierać lokalne zatrudnienie dzięki miejscom pracy w naszych centrach handlowych.

„Pracuj z nami” to polska wersja społecznego programu „UR for Jobs”, wdrażanego w kilku europejskich krajach. W zeszłym roku program objął 15 centrów handlowych, w tym Galerię Wileńską. W ubiegłorocznej edycji Targów Pracy wzięło czynny udział 43 kandydatów programu „Pracuj w Wileńskiej” i zostało podpisanych 29 umów o pracę.

W tym roku do programu dołącza również Galeria Mokotów. W ramach inicjatywy zaplanowano szkolenia skierowane do młodych ludzi w wieku do 30 lat, które odbędą się w terminie od 21 do 23 maja. Struktura warsztatów obejmie takie zagadnienia, jak komunikacja, obsługa klienta, ale także oprowadzenie po galeriach, a w szczególności zapoznanie z ofertą najemców-partnerów programu, którzy zaoferują miejsca pracy dla przyszłych pracowników.

– 9 kwietnia ruszyła rekrutacja na szkolenia, do 11 maja osoby chętne mogą zarejestrować się na platformie: www.pracujznami.com.pl. Planujemy przeszkolić nawet około 100 osób. Podczas szkoleń, trwających minimum sześć godzin w kilkuosobowych grupach, odbędą się m.in. rozmowy z doradcami zawodowymi, zostaną przedstawione oferty pracy od naszych najemców biorących udział w projekcie, a także rozmowy rekrutacyjne, które również będą miały miejsce 25 maja podczas Targów Pracy – powiedziała Marta Nowicka, dyrektor Galerii Mokotów.

Pracę w warszawskich galeriach ma znaleźć co najmniej 60 osób na minimum sześć miesięcy. Oferta pracy będzie zróżnicowana, począwszy od branż takich, jak sprzedaż, catering, ochrona, sprzątanie, dostawy i logistyka.

Udostępnij

About Author