poniedziałek, 4 grudnia

Wieści

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dzień Flagi

W środę, 2 maja obchodzimy Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji do końca tygodnia Rada i Zarząd Dzielnicy Ursynów przekażą w ramach edukacji patriotycznej ponad 2 000 flag najmłodszym mieszkańcom naszej dzielnicy, którzy w tym roku kończą ursynowskie przedszkola. Dodatkowo, 26 kwietnia br. od godziny 9.00 na mieszkańców czeka tysiąc flag RP.

Noc bez alkoholu

Rada Dzielnicy Targówek, jako pierwsza w mieście, uchwaliła zakaz sprzedaży alkoholu w nocy.

Szańcowa odmieniona

Zakończyła się przebudowa jednej z ostatnich nieutwardzonych dróg na Woli. Po kurzu i nierównościach na ulicy Szańcowej nie ma już śladu, jest za to nowa nawierzchnia, oświetlenie, chodniki i przebudowana kanalizacja deszczowa. Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Dzielnicy Wola poinformował, że ta jednokierunkowa ulica ma 370 m długości, jezdnię o szerokości o szerokości 5 ., chodnik o szerokości 2 m i opaskę, o zmiennej szerokości od 0,4 m do 1,8 m

ATTIS czeka na NFZ

Zarząd Dzielnicy Wola zwrócił się do Najwyższej Izby Kontroli o kontrolę postępowania Mazowieckiego Oddziału NFZ w sprawie Centrum Medycznego ATTIS. Placówka, z usług której korzysta ok. 500 tys. pacjentów rocznie, nadal nie ma podpisanego kontraktu z NFZ.

 

Udostępnij

About Author