wtorek, 23 kwietnia

Mikołajki  W CRS Bielany

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Władysław Adamski

W hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego dominował w zimowy poranek 12 grudnia świąteczny i radosny nastrój. Wszystko za sprawą Mikołajek Sportowo-Rekreacyjnych na które przybyło tego dnia blisko 250 dzieci. Imprezę otworzyli zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany Andrzej Malina oraz dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak–Gałkowska.

Hala sportowa tego dnia została bogato udekorowana i oświetlona. Były nadmuchiwane zjeżdżalnie. Imponująco wyglądała pneumatyczna choinka. Nie zabrakło także domku świętego Mikołaja, w którym Mikołaj wraz ze śnieżynkami oczekiwał na dzieci, aby złożyć im życzenia, wręczyć smakołyki i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dzieci odwiedził także  bałwan w cylindrze. Na wstępie odbył się jednak pokaz klauna. Dzieci były zachwycone. Przez cały czas odbywały się arcyciekawe konkurencje. Prowadzili je przebrani w okolicznościowe stroje animatorzy. Konferansjer, który miał za zadanie zachęcać do zabawy, miał  więc ułatwioną rolę.

Były wyścigi na wiaderkowych szczudłach i na platformowych wózkach. Uczestnicy rywalizowali również w konkurencji zręcznościowej, rzucając do wielkiej dmuchanej tarczy dart specjalnymi rzepowymi piłeczkami. Można było popisać się też wyobraźnią, układając giga puzzle. W tej logiczno-rekreacyjnej zabawie dzieci miały za zadanie ułożyć wielkoformatowy obraz ze znanej kreskówki. Oczywiście rywalizacja odbywała się na czas.

W zabawie uczestniczyły dzieci w wieku 7-8 lat.  Dla wszystkich przygotowano upominki. Do dzieci trafiały galaretki, kruche ciastka i czekoladowe cukierki.  Na zakończenie zabawy czekoladowe Mikołaje wręczył uczestnikom Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Dzielnicy Bielany (na zdjęciu).

Wnioskując po zaangażowaniu dzieci w zabawę i chęci jej kontynuowania można śmiało  uznać, że zorganizowana przez  CRS Bielany impreza okazała się  strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij

About Author