poniedziałek, 15 lipca

Dzień Kobiet z zumbą

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany  było miejscem pierwszej imprezy z cyklu „Rusza mnie Zumba”. Impreza odbyła się 9 marca i  była ściśle związana z przypadającym dzień wcześniej Międzynarodowym Dniem Kobiet.

Zumba, czyli  połączenie elementów tańca oraz elementów fitness cieszy się coraz większą popularnością. Nie inaczej było w CRS Bielany.  Udział w Zumbie wzięło mnóstwo osób.   Można było też zauważyć obserwatorów, ciekawych jak to wygląda na żywo. Oficjalnego otwarcia dokonał Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Dzielnicy oraz Andrzej Malina, zastępca b Burmistrza i Anna Szymczak-Gałkowska, dyrektor CRS Bielany.

– Dziękuję władzom dzielnicy i pani dyrektor CRS Bielany za pomoc w zorganizowaniu Zumby – powiedział Oktawian Zagórski, prezenter Zumba Fitness. – Chcielibyśmy w przyszłości organizować tutaj podobne imprezy.

Zabawa na Bielanach była pierwszą z cyklu, który ma na celu promowanie aktywnych form spędzania czasu.  Uczestniczyć mógł każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie. Impreza miała charakter otwarty i była bezpłatna. Zaczęło się o godzinie 16.00 Zumbą dla dzieci. Potem były zajęcia dla  seniorów, a na koniec Zumba Maraton dla wszystkich.

Organizatorem wydarzenia, któremu patronował burmistrz Grzegorz Pietruczuk było CRS Bielany i Stowarzyszenie „Zawsze w formie”. Gościem specjalnym była Clotilde Martin Zumba Education Specialist z Francji. Nie zabrakło również znanych prezenterów Zumba Fitness z całej Polski.

W.A.

Udostępnij

About Author