poniedziałek, 15 lipca

Leepeck w Radio Wnet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Radio WNET zaprasza słuchaczy do cotygodniowych audycji oraz koncertów transmitowanych na żywo w radiu oraz streamowanych na radiowym kanale YouTube.

W audycjach prezentowany jest zasób i stan niezależnego polskiego rynku muzycznego, przedstawiane są mechanizmy funkcjonowania wytwórni, prezentowane są organizacje zrzeszające muzyków.

Oprócz twórców i wykonawców niezależnych w tych audycjach uczestniczą specjaliści rynku muzycznego i dziedzin związanych z tym rynkiem.  Audycje realizowane są w formie wywiadów, rozmów lub paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów muzycznych, krytyków muzycznych, dziennikarzy radiowych i telewizyjnych zajmujących się tematyką muzyczną, organizatorów koncertów i festiwali, kompozytorów, twórców piosenek.

„Południe” zachęca do obejrzenia koncertów realizowanych w ramach projektu Muzyka Wnet czyli nowe projekty, debiuty, młodzi artyści.

Leepeck to jeden z artystów, który wystąpił w takim koncercie.

Obejrzyj i wysłuchaj koncert : https://www.youtube.com/watch?v=OqXZN6aXVc0

Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach. 28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE”. Obecnie Leepeck kończy pracę nad drugim albumem z polskimi tekstami. Producentem płyty jest wyśmienity Jurek Zagórski (Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk). Premiera albumu zaplanowana jest na listopad 2020.

Udostępnij

About Author