poniedziałek, 20 maja

Wielkanocne spotkania

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

– Dziękuję wszystkim dzieciom za przygotowanie tak pięknych stroików, które z pewnością wniosły by wiele radości w każdym domu. Niech zbliżające się święta Wielkiej Nocy będą dla wszystkich Państwa pełne szczęścia. Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności – powiedziała Urszula Kierzkowska, burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy podczas spotkania w Domu Kultury „Kolorowa”.
Święta Wielkanocne to szczególny czas, który sprzyja refleksjom i spotkaniom w gronie rodziny i przyjaciół. To także okres przygotowywania wielkanocnych stroików. Z tej okazji w Domu Kultury „Kolorowa” odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów połączone z wernisażem konkursu dla przedszkoli poświęconych ozdobom świątecznym. Nagrody uczestnikom wręczyła burmistrz Urszula Kierzkowska.
Wielkanoc to także okazja do spotkań i rozmów m.in. członków organizacji pozarządowych, by w przyjacielskiej atmosferze życzyć spokojnych świąt.

Członkowie Zarządu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy uczestniczyli w spotkaniach m.in. z Radą Seniorów (19 marca), z członkami Klubu Rodzin Abstynenckich „Zorza” i ich rodzinami (19 marca), z podopiecznymi Dziennego Domu Pomocy Seniora (21 marca), podopiecznymi Środowiskowego Domu Pomocy (21 marca), a także z Członkami Klubu Seniora „Ursus” (21 marca) i Klubu Seniora „Promyk” (22 marca).

Udostępnij

About Author