poniedziałek, 20 maja

Muzeum Domków dla Lalek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pod hasłem „Mały Domek – Wielkie Serce” Muzeum Domków dla Lalek rozpoczyna nowy cykl charytatywnych warsztatów twórczych.

Do udziału w projekcie Muzeum zaprasza rodziny – dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Zajęcia odbywają się w weekendy wrześniowe. Spotkanie warsztatowe trwa 7 godz. Każda grupa wykonuje swój domek podczas jednego spotkania, którego termin ustalany jest w momencie zapisu na warsztaty. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Z pomocą opiekunów artystycznych, każda z rodzin własnoręcznie wykona i ozdobi domek dla misia – „Domek z Sercem”. Wszelkie narzędzia i materiały zapewnia organizator. Uczestnicy otrzymają dyplomy oraz zwiedzą Muzeum Domków dla Lalek z przewodnikiem. Domki zostaną przekazane na rzecz warszawskich placówek opiekuńczo-wychowawczych     i opieki zdrowotnej.

Zapisy przyjmowane są wyłącznie telefonicznie – 517 49 00 47. Liczba miejsc ograniczona.

Muzeum Domków dla Lalek mieści się na dziedzińcu wewnętrznym Pałacu Kultury i Nauki    w Warszawie. W Muzeum można obejrzeć ponad 120 historycznych domów, sklepików i pokoi dla lalek, a także unikatową kolekcję zabawek sakralnych. To dziesiątki uroczych wnętrz, tysiące maleńkich drobiazgów. Niezliczona ilość godzin wspaniałej zabawy, która dawno przeminęła, ale której czar urzeka nas do dziś.

Udostępnij

About Author