wtorek, 23 kwietnia

Kto odda więcej krwi?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rywalizacja komitetów wyborczych w nowej odsłonie

Uruchamiamy wielką akcję oddawania krwi wśród samorządowców i przyłączamy się w ten sposób do akcji oddawania krwi z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

Podczas konferencji prasowej pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie 26 września 2018 r. oficjalnie zaprosiliśmy wszystkie komitety wyborcze w całej Polsce do oddania jak największej ilości krwi. Nasz kandydat na Prezydenta Sławomir Antonik dziś, jako pierwszy, świecił dobrym przykładem i oddał krew, co robi od lat, a nie tylko przed wyborami.

Mamy nadzieję, że komitety będą walczyć do ostatniej kropli krwi w tym szczytnym celu i przyjmą zaproszenie do tej akcji. Wyniki poszczególnych komitetów będą rejestrowane przez RCKiK i ogłoszone tuż przed wyborami. My, jako Bezpartyjni Samorządowcy oddajemy krew na hasło Bezpartyjni do czego zachęcamy również naszych znajomych!

W każdą środę od godziny 11.00 do godziny 16.00 przed Pałacem Kultury i Nauki jest podstawiany specjalny krwiobus, a samo pobieranie krwi z badaniem trwa około godziny i nie ma wymogu, aby być na czczo. Krew można również oddawać w każdym innym punkcie krwiodawstwa, do czego po raz kolejny serdecznie namawiamy!

Bogdan Żmijewski

Fot. Andrzej Kozera

Udostępnij

About Author