poniedziałek, 20 maja

Grzeszna i święta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Grzeszna i święta” to debiutancka powieść Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej. Autorka podkreśla, że jest ona syntezą jej osobistych doświadczeń i relacji z ludźmi, a każdy bohater ma swój pierwowzór w rzeczywistości. Najlepsze scenariusze pisze bowiem życie.

Bohaterka książki – tak jak wiele współczesnych, niezależnych, osiągających sukcesy kobiet – marzy o szczęśliwym związku. Ale jak odróżnić przyjaźń od miłości i miłość od pożądania… I czy miłość warta jest każdego grzechu?

Choć Anna pochodzi z zamożnego domu, a urody, wykształcenia i sukcesów pozazdrościć jej może niejedna trzydziestolatka, cierpi na nieuleczalną chorobę. Na samotność. Pustki nie wypełniają przyjaciele. Spełniający się w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa gej Przemek, który marzy o miłości i trwałym związku, oraz ksiądz Wiktor, który kierowany powołaniem wyjechał do pracy misyjnej do Brazylii. Kiedy w życiu Anny pojawia się Marcin, kobieta czuje, że łączy ich nie tylko wspaniały seks, ale również bliskość dusz, jaka przytrafia się nielicznym. Szkoda tylko, że Marcin zapomniał wspomnieć o swojej żonie…

Katarzyna Wiktoria Łuczyńska – absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośniczka jeździectwa i dalekich podróży. Jak sama podkreśla, najbardziej inspirujące są dla niej spotkania z ludźmi  z różnych kultur i środowisk.

Książka „Grzeszna i święta” Katarzyny Wiktorii Łuczyńskiej dostępna będzie
w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na
www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. 

W piątek, 5 listopada 2021 r. o godz. 18.00 w Służewskim Domu Kultury autorka spotka się z czytelnikami. Wieczór autorski zostanie oprawiony krótkim koncertem jazzowym.

x

Fot. Jakub Hordyj

Udostępnij

About Author