piątek, styczeń 28

Pieśni Kaczmarskiego, Gintrowskiego, Pietrzyka, Pietrzaka w NOK

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wydarzenie odbędzie się dokładnie w wigilię 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego – 12 grudnia 2021 r. w Natolińskim Ośrodku Kultury, początek o godz. 18:00.
Wstęp wolny choć liczba miejsc ograniczona – wejściówki  będą od środy do pobrania po wypełnieniu oświadczenia dot. szczepienia COVID-19 w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na Uboczu 3), rezerwacje można nadsyłać także na biuro@stowarzyszeniewest.pl.
Zespół „Sonanto” wystąpi w najszerszym składzie wokalistów i instrumentalistów, przypominając publiczności pieśni najważniejszych bardów „Solidarności” – Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Macieja Pietrzyka czy Jana Pietrzaka. Koncert będzie muzyczną opowieścią o „Solidarności” – jej początkach, codziennym opozycyjnym życiu, dramacie stanu wojennego oraz ostatecznym zwycięstwie w walce z reżimem. W programie koncertu zatem wiele pieśni, które po latach same stały się symbolami „Solidarności” i tego okresu historii Polski.
Na „Grudzień’ 81 – koncert na 40-lecie prowadzenia Stanu Wojennego w Polsce” zaprasza Stowarzyszenie WEST w imieniu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Natolińskiego Ośrodka Kultury, zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto” i wszystkich patronów medialnych, z portalem „Południe – Głos warszawiaków” na czele.

Udostępnij

About Author