czwartek, czerwiec 30

Koncerty Fundacji Edukacja z wartościami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fundacja Edukacja z Wartościami dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Niepodległa” realizuje serię 5 koncertów uwielbieniowych z akcentami patriotycznymi. Głównym celem projektu „Pieśń o Niepodległej ” jest wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej i kształtowanie postaw patriotycznych opartych na wspólnych dla wszystkich Polaków wartościach tj.: wolność, prawda, tradycja czy godność człowieka. Szczególnie wolność jest fundamentalną wartością dla narodu Polskiego, który niejednokrotnie dotkliwie doświadczył jej braku. Koncerty narodowo uwielbieniowe będą wspaniałą okazją do pochylenia się nad tymi wartościami oraz refleksji, że dzięki ofiarnej walce i miłości do Ojczyzny wielu Polaków, dziś jesteśmy wolni.

Chrześcijański wymiar wolności dodaje koncertom ponadczasowy charakter i ubogaca uczestników w duchowy wymiar. Za Janem Pawłem II chcemy powtórzyć, że wolność jest nam nie tylko dana, ale również zadana. Tak jak On, chcemy podjąć ten temat podczas koncertów i dotrzeć z przesłaniem o tożsamości narodowej, wolności i prawdzie do młodego pokolenia.

Pierwsze koncerty już za nami. Zespół Mate.O oraz zespół Syjon z Apostolskiego Ruchu Wiary poprowadziły nas w niesamowitych doświadczeniach muzycznych. Przed nami w czerwcu kolejny koncert zespołu Syjon. Zapraszamy serdecznie 04.06 o godzinie 19:00. Wszystkie koncerty odbywają się w sali konferencyjnej Fundacji Edukacja z Wartościami na 2 piętrze budynku przy ul Nowoursynowskiej 154A w Warszawie. Wstęp na koncert jest darmowy.

Na pozostałe dwa koncerty zapraszamy po wakacjach. Wszystkie koncerty odbywają się zarówno stacjonarnie jak również on-line  na facebooku Fundacji https://www.facebook.com/edukacjazwartosciami oraz YouTube Fundacji https://www.youtube.com/channel/UCOsy87iJBqW4scFDvKFMBCA.

Patryk Ziółkowski

Udostępnij

About Author